Węgiełek Treehouse to rodzinna firma, działamy w hotelarstwie od 2002 roku.

Od 2018 roku rozwijamy się w kierunku innowacyjnych i nowoczesnych domków na drzewie budowanych z pasją i w zgodzie z naturą. Pierwszym zrealizowanym projektem jest ‘’Nest’’, który powstał dzięki projektowi ze stanu Washington. Budowa trwała rok i dostarczyła nam praktyk i nowych doświadczeń, które chcemy kontynuować przy kolejnych projektach.

Wymagające ukształtowanie terenu i otaczająca przyroda stanowiło prawdziwe wyzwanie przy wkomponowywaniu bryły domku. Naszymi priorytetami przy budowie jest dobór najwyższej jakości materiałów. Tak więc świerkowe bele i deski z Podhala, drewniane okna z pobliskiej fabryki wykonane według naszego projektu, ekologiczne i przyjazne alergikom farby i wykończenia. Najważniejsza dla nas jest możliwość spełnienia Waszych marzeń i uśmiech przy pożegnaniu.

Przyświecają nam wartości i historia naszych dziadków. Historia, która zaczyna się w 1912 roku, ale nie w Kazimierzu, a w stolicy, dokąd Marek Władysław Węgiełek przeprowadził się wraz z całą rodziną z pobliskiej Warki i założył firmę W.Węgiełek, której w jakimś stopniu czujemy się kontynuatorami.

Back to top