Skrzydło Anioła

Z dala od zgiełku miasta, na najwyższym wzniesieniu Kazimierza, gdzie kiedyś stały wiatraki i gdzie wiecznie obecny wiatr, nieznacznie poruszał ich skrzydłami, stoi 100-letni dom z apartamentem „Skrzydło Anioła”.

Obiekt “Skrzydło Anioła” położony jest w Kazimierzu Dolnym. Ruiny zamku w Kazimierzu Dolnym są oddalone o 500 metrów. Króluje tu przeszło 3.000 tysiące gatunków ptaków nawet z tak rzadkimi jak sam Dzięcioł Zielony, a wąwozy porasta niespotykana roślinność. Nic dziwnego, że jesteśmy cząstką parku krajobrazowego Kazimierza.

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, małej toalety z umywalką i hallu z miejscem do wypoczynku. Całe piętro jest do dyspozycji gości. Na parterze usytuowana jest także weranda, tuż przy niezależnym wejściu do „Skrzydła Anioła”.

Szczegóły

Pokój „Wrzosowy”, największy z trzech pokoi, posiada jedno łóżko pojedyncze i jedno podwójne, telewizor, stół, wieszak i swoją toaletę z umywalką. Tuż po wejściu na górę, po prawo znajduje się pokój „Malinowy” utrzymany w różowej , pastelowej tonacji,który posiada piec kaflowy i duże, wygodne łoże małżeńskie. Kolejne dwa pokoje to „Limonkowy” z dwoma oddzielnymi łóżkami, telewizorem, dwoma stołami i komódką, która kryje wewnątrz gry planszowe.

W hallu na górze jest usytuowany stolik z fotelami, gdzie można pograć w szachy, poczytać książki z biblioteczki znajdującej się na schodach, oraz w pokoju „Malinowym”, także pisma. Obiekt posiada wi-fi.

Udogodnienia

  • W łazience jest prysznic, suszarka, żel pod prysznic i mydło.
  • W każdym pokoju są ręczniki i woda mineralna.
  • Na życzenie podajemy duże ręczniki kąpielowe za dodatkową opłatą.
  • Są także kijki do Nordic Walking i parasole na deszczowe, lub słoneczne dni.
  • Na terenie znajduje się duży , bezpłatny parking.
  • Palenie i spożywanie alkoholu na terenie obiektu jest zabronione, jednak witamy gości lampką wina malinowego domowej roboty.
  • Mile widziane są rodziny z dziećmi.
  • Akceptujemy psy za dodatkową opłatą.

Zobacz automatycznie zapisaną wersję

Wokół znajduje się prywatny ogród, sad, łąka, las i wąwozy należące do obiektu(razem 4 hektary); Do dyspozycji gości w sezonie są leżaki, żeby wśród zieleni i kwiatów odpocząć i nabrać sił do pieszych wędrówek po okolicy. Dodatkową atrakcją, już od sezonu letniego , będzie pierwszy z zaplanowanych domków na drzewie. Jest to pierwsze w Kazimierzu Dolnym tego typu, niecodzienne miejsce noclegowe, a trzecie w Polsce. Domek będzie posiadał własną łazienkę,  salonik, sypialnię z widokiem na prywatny wąwóz, taras , a także klimatyzację. Będzie to miejsce całkowicie wolne od wi-fi, telewizji i komórek, ekologiczne i sprzyjające wypoczynkowi.

Cennik

Termin wypoczynku
Cena za dobę

Liczba osób w lokalizacji
piątek – sobota700 złod 1 – 7 osób
niedziela – czwartek750 złod 1 – 7 osób

Rezerwacja na minimum 2 doby. W okresie świątecznym i festiwalowym obowiązują wyższe stawki.
Możliwość indywidualnego negocjowania ceny.

Rezerwacja i dojazd

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (Kasia, +48 500 810 110) lub e-mailowego (kontakt@skrzydloaniola.pl). W celu potwierdzenia rezerwacji będziemy prosić o wpłacenie zaliczki rezerwacyjnej w wysokości 20% ustalonej kwoty.

“Skrzydło Anioła”
Góry 14, 24-120 Kazimierz DolnyPolska

O nas

Nasza firma 17 lat temu przebranżowiła się z konieczności, ale z przekonania nadal istnieje nieprzerwanie od 1912 roku, i robi to z pasją. To kontynuacja znanej, warszawskiej firmy spedycyjno-transportowej „W. Węgiełek”, którą założył dziadek spadkobierczyni Marek Władysław Węgiełek.

Poznaj naszą historię

Back to top